Leshoj banes me qera

Jepet me qera nga: Nijazi 22 Nën 01:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

120 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Bregu i Diellit /Afer Furres Qerimi 2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera. Nje dhome, banjo dhe kuzhine. Hyrje te veqante. E mobiluar per dy persona.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim