Leshoj banes me qera

Jepet me qera nga: Rifat 24 Shk 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera
Banesa gjindet prapa hotel Sirius
Eshte ndertim I ri
Banesa ka dhomen e dites se bashku me kuzhin, dy dhoma gjumi, banjo dhe ballkoni
Hyrja eshte me kartel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim