Leshoj banes me qira

Jepet me qera nga: Muharrem Abazi 10 Dhj 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet ne ulpian afer ndimes se shpejt.kati i katert,banesa ka nje dhome dhe nje kuzhine,e mobiluar.qmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim