Leshoj banes me qira

Jepet me qera nga: Nijazi 07 Jan 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

120 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Bregu i diellit
Sipërfaqe: 45 m2
Për vendbanimin: Kati i parë
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qira, nje dhome me kuzhine, banjo dhe hyrje te veqant. E pershtatshme per dy studenta ose dy te punesuar. Bregu i diellit afer Furres Qerimi 2.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim