Leshoj banes me qira

Jepet me qera nga: Durim 21 Mar 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qira rruga "Bedri Gjini" osht e mobiluar me te gjitha paisjet dhe te gjitha hin ne nje qmimi 160 ero ju mirpresum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim