Leshoj banes me qira 2 dhomshe

Jepet me qera nga: Enver 21 Shk 06:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne katin e 1
Ka sallon me kuzhine se bashku
Dy dhoma gjumi nje banjo dhe nje ballkon
Gjendet ne lagjen Velania te semafori kryesor
E mobiluar te gjitha te reja per me shume informata tel.044 185 662
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim