Leshoj banes me qira Lagje te Spitalit_220

Jepet me qera nga: arber Sot 07:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagje te Spitalit
Sipërfaqe: 74 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qira ne Lagje te Spitalit te Luledielli , e mobiluar ne teresi dhe shum mire.
Banesa posedon:
- 2 dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhin
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmim vetem 220

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim