Leshoj banes me qira ne Arberi Dragodan

Jepet me qera nga: Beni 17 Jan 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ahmet Krasniqi C3
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qira ne Arberi (Dragodan-Banesat e reja te Tregtis te komuna e re). Banesa eshte e mobiluar dhe i ploteson te gjitha kushte per banim. Ne katin e 8 (Ashensori eshte me kartel) dhe uje 24h. Ne cmimin e qirase nuk jane llogaritur shpenzimet (rryma, uji dhe berllogu). Kati ne fjal e ka deren e veqnt per hyrje per banoret e katit e tete.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim