Leshoj banes me qira ne Breg te Diellit 82m Kati I

Jepet me qera nga: Gjelbrim 10 Sht 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Afer Xhamis tek Xhambast B.Diellit rr.Sali Nivica
Sipërfaqe: 82 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne Breg te Diellit
Kate I
Madhesia 82 m2
Renditja: Dhoma e dites, dhoma e gjumit , kuzhina dhe banjo + ballkon
Banesa eshte e mobiluar dhe preferohet per familje
Per cdo vizite mundeni me u lamru prej ores 16h
Preferohet per familjar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim