Leshoj banes me qira ne Breg te Diellit 82m Kati I

Jepet me qera nga: Gjelbrim 31 Tet 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 82 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne Breg te Diellit
Kate I
Madhesia 82 m2
Renditja: Dhoma e dites, dhoma e gjumit , kuzhina dhe banjo + ballkon
Banesa eshte e mobiluar dhe preferohet per familje
Per cdo vizite mundeni me u lamru prej ores 16h
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim