Leshoj banes me qira ne Dardani

Jepet me qera nga: isa 09 Gsh 09:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bulevardi Bill Klinton
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qira ne Dardani,Blloku 9 hymja B3 perkatesisht ku behet pagesa e ujsjellsit rajonal "Prishtina". Kati i 4 .Ka nje dhom gjumi,sallon dhe kuzhin te perbashket,banjo dhe tarrac,Komplet e mobiluar.lifti punon.Kontakt;044208471
049102636
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim