Leshoj banes me qira ne Emshir e Mobiluar

Jepet me qera nga: Bastri 08 Qer 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Emshir
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qira ne Emshir (Kalabria) e Mobiluar . Banesa ka 2 dhoma gjumi, 1 Sallon, 2 Ballkona, 2 Koridora, Kuzhin dhe Banjo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim