Leshoj banes me qira ne Emshir e mobiluar 180 euro

Jepet me qera nga: Daut 19 Maj 07:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qira ne emshir kati i tret (3)
Banesa esht e mobiluar
Ka dy dhoma gjumi , Salloni , dy Ballkona , dy koridora , banoj, kuzhina
Parking per vetur
Qmimi sipas marrveshjes
Per me shum rreth qmimit dhe banese kontaktoni ne numrin 044-613-645
Ju Faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim