Leshoj banes me qira ne Koder Diellit

Jepet me qera nga: arben 25 Sht 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: K.Diellit afer shkolles Ismajl Qemajli
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa posedon kuzhin, sallon , dhom gjumi, dhom per garderob, banjo ,koridor, Banesa gjindet ne K. Dillit afer shkolles Ismajl Qemaji , ndertimi i vjeter komplet e renevuar me lifte funksional dhe me parking te mjaftushem. Banesa eshte komlet e mobiluar + Rezervar te ujit 600L + Klim + Maqin te enve etj.. Leshohet per familjar ose qifte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim