Leshoj banes me qira ne Prishtine

Jepet me qera nga: Besian 21 Shk 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
1 sallon me kuzhin
1 dhome gjumi
1 banjo
Teras. Banesa gjendet tek Rruga B mbrapa MAXI-it dhe eshte e mobiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim