Leshoj banes me qira ne Ulpian

Jepet me qera nga: maki 30 Sht 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Ulpiana A3
Sipërfaqe: 40 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen njedhomshe me qira ne Ulpian,banesa ndodhet menjeher mbas nderteses se lesnes,eshte e renovuar dhe e mobilueme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim