Leshoj banes me qira ne breg te diellit

Jepet me qera nga: Bashkim 20 Sht 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qira ne bregun e diellit te vorri i ish presidentit rugova me rrym dhe uj 24 or preferohem me shum per qifte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim