Leshoj banes me qira ne lagjen e Muhaxherve

Jepet me qera nga: Eroll 28 Mar 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne lagjen e Muhaxherve ne Prishtine. Banesa ka dy dhoma gjumi , dhome te dites me kuzhine , dy ballkona , koridor te shfrytezueshem dhe banjo. Banesa ka 24 ore uje.
Cmimi 250 euro ( i negociushem) Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrat 045 675 375 ( viber )
045 666 280
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim