Leshoj banes me qira ne lagjen e Muhaxherve

Jepet me qera nga: Eroll 25 Pri 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lagjja e muhaxherve
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qira ne lagjen e Muhaxherve ne Prishtine. Banesa ka : DHOME TE DITES ME KUZHINE , DY DHOMA GJUMI , DY BALLKONA , BANJO DHE KORIDOR TE MADHË TE SHFRYTEZUESHEM .
Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrat
045 675 375 (viber)
045 666 280
Cmimi pak i negociushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim