Leshoj banes me qira ne lagjen emshir (kalabria)

Jepet me qera nga: Driton 12 Tet 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
banesa ka 2dhoma te fjetjses sallon banjo,kuzhin,koridor dhe 2 ballkona
Banesa eshe e mobilur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim