Leshoj banes me qira ne lagjen emshit kalabria

Jepet me qera nga: Driton 01 Jan 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
banesa esht ne katin e 3-te ka salon dhe 2dhoma te fjetjes koridor kuzhin banjo si dhe 2 ballkona,banesa eshte e mobiluar ,ka vend dhe per parking te vetures.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim