Leshoj banes me qira ne lagjen kalabria

Jepet me qera nga: Basri 02 Nën 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Emshir (Kalabria)
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
banes ka 2 dhoma te fjetjes 1 sallon 2 ballkona,banjo koridor dhe kuzhin.
banesa eshte e mobiluar me te gjitha paisjet.

konaktoni dhe ne viber +37745826878
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim