Leshoj banes me qira ne prishtinë

Jepet me qera nga: shpend elezi 27 Sht 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: haxhi zeka
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë

Leshoj Banesen me qira ne Prishtinë Rruga Haxhi Zeka , afer ish Shkolles M. Teknike prej toni market i ka 6 / 7 minuta me hec ne kam ,ne udhkryesore me rezervar uje, kati i 3,

pranojm vetum familjar qe jon te punsuar dhe serioz !!!

Sallon me Kuzhin
Dhom te Fjetjes
Banjo
Koridor
Ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim