Leshoj banes me qira per nderkombtar

Jepet me qera nga: Muharrem 05 Mar 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj nje kat shtepie me qira per nderkombtar.Kati i shtepis permban sallonin kuzhinen dy dhoma gjumi koridor banjon dhe dy terrasa.Shtepia gjendet ne lagjen Dodona.Çmimi i qirase eshte 300 euro .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim