Leshoj banes me qira per student

Jepet me qera nga: Raze 01 Tet 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Te gjimnazi Sami Frasheri Prishtine
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qira per student. Banesa eshte e rregulluar, gjindet te gjimnzai Sami Frasheri. Prishtine. Te interesuarit mund te kontaktojne ne nr te telefonit. +386 49 507 557 dhe +77 44637687
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim