Leshoj banes me qira per studente femra

Jepet me qera nga: be 28 Sht 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: qender
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj nje kat te shtepise me qira per studente femra.
Ne qender te Prishtines me kushte shume te mira banimi, nxemje qendrore dhe te gjitha paisjet e nevojshme.
Qmimi eshte 50 euro per person mund te banojn deri ne 6 persona.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim