Leshoj banes me qira te HOTEL NARTEL

Jepet me qera nga: arber Sot 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: EMSHIR
Sipërfaqe: 88 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qira te HOTEL NARTEL /EMSHIR 88m2
Banesa eshte e mobiluar posedon uje 24h dhe nxemje qendrore
Banesa posedon:
2 dhoma gjumi
sallon dhe kuzhin'
2 Banjo
Koridor, Ballkon

kontakt:
045/ 19 00 19 & 044/ 12 46 77
WhatsApp& Viber:
+377 45 19 00 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim