Leshoj banes me qira te Sheshi Nene Tereza Prisht

Jepet me qera nga: dini 28 Sht 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Sheshi Nene Tereza Prishtin
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
banesa gjendet perball ministris se kultures hyrja nga sheshi posedon
sallon (kuzhina dhe dhom ndeje bashk)
dhom gjumi
koridor
banjo teras.
me ngrohje qendrore
per me shum kont: 044812610
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim