Leshoj banes me qira te interexi

Jepet me qera nga: Albert 24 Pri 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne rrugen kryesore prishtine-f.kosove. Banesa eshte mobiluar dhe e gatshme per banim, banesa gjende ne katin e 6 dhe ka: dy dhoma gjumi, sallon,kuzhine, banjo,koridor, terase dhe eshte e gatshme per banim, per informata me te hollsishme kontaktoni ne nr. 045/606-661
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim