Leshoj banes me qira te santeja per familjar kati

Jepet me qera nga: Suad 03 Mar 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 67 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qira te santeja kati i dyt. Banesa ka ni dhom tfjetjes me sallon dhe kuzhin te ndare. Te interesuarit let lajmrohen ne numrin e tel 0443743374
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim