Leshoj banes me qira te shkolla Pjeter Bogdani.

Jepet me qera nga: Uke 22 Gsh 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qira,banesa posedon 2 dhoma gjumi.sallon,kuzhine,koridor,banjo,eshte e mobiluar dhe ka te gjitha gjerat qe iu duhen.Gjendet rruges per Kolovic tek shkolla fillore Pjeter Bogdani.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim