Leshoj banes me qira

Jepet me qera nga: Besnik 08 Sht 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Aktash
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira per banim,posedon dy dhoma gjumi dhe sallonin me kuzhine..e mobiluar e pershtatshme per familjar dhe studenta..Banesa gjendet ne rr." Gazmend Zajmi" aktash
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim