Leshoj banes me qira

Jepet me qera nga: Istret 22 Sht 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lakrishte Prishtine
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qira, banesa gjindet ne lakrishte, me hapesire prej 80 m2, banesa gjindet ne katin e 5 e mobiluar, me uje dhe rryme 24 ore si dhe me sistemin e ngrohjes se qytetit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim