Leshoj banes me qira

Jepet me qera nga: istret 21 Tet 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lakrishte Prishtine
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira. Ka sallonin me kuzhin 2 dhoma gjumi, banjon, korridorin dhe terasen. Banesa eshte ndertim i ri dhe gjendet ne katin e gjashte. Qmimi i negociueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim