Leshoj banes me qira

Jepet me qera nga: istret 19 Tet 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lakrishte Prishtine
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira me perberje, sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi , banjo, korridor dhe taras. Banesa gjindet ne katin e peste me lift, si dhe eshte ndertim i ri. Banesa eshte e mobiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim