Leshoj banes me qira

Jepet me qera nga: Nijazi 20 Tet 23:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

130 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Bregu i Diellit Afer Furres Qerimi2
Sipërfaqe: 35 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qira. Nje dhomshe me kuzhin banjo dhe hyrje te veqante. E mobiluar per dy persona.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim