Leshoj banes me qira

Jepet me qera nga: Dardan 05 Shk 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani,sheshi Bill Clinton
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne Dardani,eshte e mobiluar,ka sallon,kuzhine te veqant me terras,banjo dhe dhomen e gjumit.Cmimi eshte 280,eshte i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim