Leshoj banes me qira

Jepet me qera nga: Selim 08 Mar 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne katin e 3t ne breg te diellit te banesat e bardha banesa eshte e mobiluar ka 1 dhome 1 banjo 1 sallon dhe kuzhin dhe 1 depo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim