Leshoj banes me qira

Jepet me qera nga: ilir 25 Mar 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Arberi
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qira ne arberi, kati 7, nje dhom gjumi, salon kuzhin, banjo, ballkon, banesa eshte e mobiluar, dhe e kompletuar qka kerkohet per nje familje, gjithqka eshte e re e pa perdorur. Çmimi 350euro. Nr. Tel. 044-161.882. Kam edhe viber. Imella. ilir0640@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim