Leshoj banes me qira

Jepet me qera nga: Durim 30 Mar 06:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qira osht e mobiluar me te gjitha paisjet qmimi osht 180 dhe te gjitha hyn ne nje qmim ju mirpresum mund te kontaktoni edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim