Leshoj banes me qira

Jepet me qera nga: Durim 21 Pri 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qira ne rrugen Bedri Gjini banesa osht e mobiluar dhe ka te gjitha paisjet ka qmim te arsyshum dhe hin te gjitha shpenzimet ne at qmim ju mirpresum mund te kontkaktoni edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim