Leshoj banesa me Qera.

Jepet me qera nga: Arjanit 10 Sht 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: Kati i parë
Komuna: Prishtinë
Leshoj 2 banesa me Qera ne lagjen Mati1 ne prishtin.
Banesa gjenden ne katin e par dhe te 5,jan te mobiluara dhe ne gjendje te rregull.Ndertimi eshtë i ri...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim