Leshoj banesa me qera

Jepet me qera nga: Valdrin 03 Tet 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesa me qera te afer hotel siriusit
Banesa eshte komplet e mobiluar dhe uj 24 ashensor.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim