Leshoj banesa me qera ne Laxhen e Spitalit

Jepet me qera nga: sinan 13 Gsh 03:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Laxhja e Spitalit, Muharrem Fejza
Sipërfaqe: 87 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Banesa ka dy dhoma gjumi, nje banjo, sallon dhe kuzhine, gjithashtu nje ballkon.Gjendet ne katin e 6-te.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim