Leshoj banesa me qera

Jepet me qera nga: milaim 13 Tet 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Leshoj banesa me qera nje dhomeshe dhe dy dhomshe.Banesat jane prapa euleksit.Objekti eshte i ri me mobilje te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim