Leshoj banesat me qera ne laxhen e spitalit mati1

Jepet me qera nga: fadil 06 Sht 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesat ne qera ne laxhen e spitail afer chelsea point ne rrugen kryesore banesat gjenden ne katin2-3 te mobiluara ,nje banes ka 80 m2 ajo ka sallon dhe kuzhin te bashkangjitur 2 dhoma gjumi, 2ballkona 1 banjo dhe nje shpajz per info me te hollsishme tel 044240254
Qmimi 250 euro !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim