Leshoj banese Me qira

Jepet me qera nga: Mehdi 11 Gsh 01:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dardani *te Santea*
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qera banesen e cila ndodhet ne rrugen Bill Klinton .dardani (te Santea).Eshte komplet e mobiluar dhe posedon dhomen e dites me kuzhine.dy dhoma te fjetjes.koridorin dhe banjon. Kati i V (ashensori punon).ka nxemje qendrore nga Termokosi. Ju mirepresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim