Leshoj banese me QIRA me 3 dhoma gjumi cmimi 280eu

Jepet me qera nga: Range Rover 12 Pri 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Emshir
Sipërfaqe: 115 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet Banes me Qira ne Kalabri ( Emshir )

Banesa eshte ne katin e 6 dhe ka kete renditje :
- 3 dhoma te fjetjes
- sallon me kuzhine
- wc
- banjo
- 2 ballkona

Per me shume na kontaktoni : 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim