Leshoj banese me Qira ne lagjen Kalabria

Jepet me qera nga: Ferat Sh 15 Tet 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Kalabria (objektet e Fitores)
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banese me dy dhoma gjumi , qendrim ditore , kuzhine dhe tryezari , toalet , banjo , 2 ballkona.
E mobiluar me mobile te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim