Leshoj banese me qera Bregu i Diell

Jepet me qera nga: Drenushe 28 Shk 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesën me qera në Bregun e Diellit (banesat e Pozhegu Brothers). Banesa ka 75m2, është e re dhe e mobiluar. Banesa është në katin e 5-të, lifti punon dhe banesa mirëmbahet nga kompania. Preferohen familjarë ose studente. Çmimi 300 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim